Головна / Виховна робота / Флеш-моб «Ми за безпеку на дорозі»

Флеш-моб «Ми за безпеку на дорозі»

DSC_065318 квітня учні ДНЗ «Чубарівський центр професійно-технічної освіти» провели флеш-моб «Ми за безпеку на дорозі» у центрі села Федорівка.

Учні, одягнені у кольори світлофора, з яскравими повітряними кульками, на чолі з «інспектором Ротко» провели опитування серед водіїв та пішоходів, чи часто вони порушують правила дорожнього руху, чи свідомо йдуть на порушення.

Також вони розповіли учасникам дорожнього руху про статистику ДТП в Україні й кількість смертей на дорозі, більшість з яких відбувається через недотримання правил дорожнього руху.

DSC_0701Після цієї інформації «інспектор Ротко» закликав водіїв та пішоходів берегти своє життя та життя інших.

Потім ми завітали до Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де нас радо і привітно зустріли. Ми перевірили в учнів знання правил дорожнього руху, а за правильні відповіді дітлахам дарували кульки. Також перевірили і директора школи Стариковського В.П., який охоче відповідав на наші запитання.

А ще ми зустрілися із учнями 4-го класу, для яких показали виступ нашої агітбригади та подарували кульки і буклети.

Бабійчук Н.О.,

майстер в/н