Головна / Учням / Розваги / Страшно-веселе свято

Страшно-веселе свято

31 жовтня 2017 року у ДНЗ «Чубарівський ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» відбулося свято «Хеловін». Хоч воно прийшло до нас недавно, але дуже добре прижилося і вписалося в українські традиції. Особливо воно припало до душі нашій молоді. Тому вже традиційно за ініціативи учнівського самоврядування у нашому навчальному закладі пройшло це свято.

DSC_0432Ведучими на вечорі були Варданян Сергій і Кошуба Аміна. На сцені було задіяно багато страшних, моторошних та огидних страховиськ та чудовиськ. Дракулою був Ротко Олександр, Духом Тьми – Паливода Андрій, Чортом – Гришаєв Валерій, відьмочками – Тимошенко Аліна, Богданова Аліна, Бернадська Валентина і Пертія Дарина, Чорною Королевою – Павелко Вікторія Юріївна.

Цікаві конкурси підготували і провели учні групи № 63: Гончар Ольга й Олександра, Ковальова Валерія, Павлушкіна Валентина і Ворона Анастасія.

А також у підготовці свята були задіяні учні, які залишилися поза сценою, проте надали неоціненну допомогу в оформленні та декоруванні сцени. Малюнками, плакатами, гірляндами із кажанів займалися учениці групи №72: Папуш Наталя, Кошуба Аміна та Якімова Наталя. Виготовленням опудал, вирізанням гарбузів та створенням інших декорацій займалися Генус Максим, Кунюк Олександр, Огоновський Антон, Ротко Олександр.

Також від імені всіх учнів ліцею дякуємо майстру в/н Бабійчук Наталі Олександрівні, яка допомогла нам все організувати і провести, а також надихала нас новими ідеями і задумами.

Паливода Андрій,

голова учнівського самоврядування