Головна / Новини / «Зійде сонце!»

«Зійде сонце!»

Вітаємо із блискучим результатом – другим місцем, у ІІІ (обласному) етапі ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти області ученицю Кокойлову Софію (12 група) та її наставника Антонову Олену!

konkurs-tvorchosti На конкурсі було представлено 59 робіт із різних навчальних закладів Запорізької області. Робота під назвою «Зійде сонце!» від нашого навчального закладу була високо оцінена членами журі та отримала 27,6 балів із максимальних 30.

Цей конкурс присвячений національно-визвольній боротьбі українського народу за свободу й незалежність та проводився з нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Епіграфом до творчих робіт були слова Тараса Шевченка: «Смійся, лютий враже! Та не дуже, бо все гине, – Слава не поляже» («До Основ’яненка»).

Бажаємо нашим переможцям натхнення та нових творчих вершин!