Головна / Методична робота / Інноваційна діяльність / ЕЛЕКТРОННИЙ ВАРІАНТ ПЛАНІВ-КОНСПЕКТІВ ПРАКТИЧНОГО ВОДІННЯ АВТОМОБІЛЯ

ЕЛЕКТРОННИЙ ВАРІАНТ ПЛАНІВ-КОНСПЕКТІВ ПРАКТИЧНОГО ВОДІННЯ АВТОМОБІЛЯ

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ПОВНОЇ ВЕРСІЇ ПЛАНІВ-КОНСПЕКТІВ НАТИСНІТЬ НА МІНІАТЮРУ НИЖЧЕ.

На сьогоднішній день курс «Практичного водіння автомобіля» не забезпечений цілісними систематизованими навчальними матеріалами, тому й виникла мета розробити даний матеріал. Маю надію, що цей матеріал надасть допомогу майстрам виробничого навчання з практичного водіння автомобіля в підготовці та проведенні уроків практичного водіння, формуванні в учнів практичних навиків і умінь водінню автомобіля, вихованню культури поведінки на дорогах. Даний матеріал значно полегшить підготовку майстра до уроку.

Розробки уроків структуровані за загальною схемою: визначено мету, розкрито зміст вивчення матеріалу, вказано форми перевірки засвоєння матеріалу, наведено орієнтовні завдання для практичних робіт, вправи, які забезпечують сприймання нового матеріалу, його осмислення та застосування на практиці.

Даний посібник містить освітньо-кваліфікаційну характеристику з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «В»», тематичний та поурочно-тематичний план відповідно до Державних стандартів. На основі даних документів розроблено плани–конспекти уроків, які поповнять методичну скриньку майстра виробничого навчання з практичного водіння автомобіля.

Сподіваюсь, що розробки зацікавлять багатьох майстрів виробничого навчання з практичного водіння. На мою думку, цими розробками зможуть скористатися як досвідчені майстри, так і початківці.

Майстер в/н з практичного водіння автомобіля Бодня В.В.

Сертифікат

Про user

user
x

Перегляньте також

6498468464646

Педагог постійно продовжує вчитися…

Ми навчаємося для того, щоб удосконалювати себе                                                                                                          Конфуцій Педагог-професіонал завжди шукає ...