Головна / Спортивні досягнення / Футбольна першість в Чубарівському ЦПТО

Футбольна першість в Чубарівському ЦПТО

DSC_046727.09.2017р. в ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦПТО» пройшли змагання з міні-футболу. У них взяли участь команді від 71, 73, 61 груп. Арбітром змагань був Іваненко Олександр Олексійович.

Після жеребкування розпочалася гра. Першими вийшли на поле команди 71 та 61 груп. В цій парі перемогли першокурсники – 71 група. З рахунком 3:0. Усі голи забив Вішняков Олександр.

Наступними грали учні71 та 73 груп. Хлопці виклалися на всі 100%, але жодного разу м’яч не побував у сітці воріт. Рахунок гри 0:0.

Третя зустріч була між командами 61 та 73 груп. Гра була дуже напруженою, адже хлопці хотіли перемогти. І от, нарешті, гравець 73 групи наприкінці другого тайму забив гол. А через декілька хвилин, після гарного пасу від Мордіка Андрія блискавичний гол забив Лапшин Віктор, учень 73 групи, отже рахунок 0:2 на користь 73 групи.