Головна / Учням / Розваги / Незабутній відпочинок на морі

Незабутній відпочинок на морі

36041203_233932574063380_6502341565703258112_n Відразу ж після випускного адміністрація навчального закладу та учнівський профком влаштували сюрприз для всіх учнів випускних груп. Для них організували поїздку на море.

Цього року нас повезли у с. Новопетрівка, де ми провели два незабутніх безтурботних дні. На жаль, зголосилися їхати не всі, проте ті, хто поїхав, точно не пошкодували.

Відпочинок був дуже веселим і цікавим: ми купалися досхочу, засмагали, гуляли пляжем.

Але обов’язково збиралися разом за імпровізованим столом в холодочку під абрикосом, де смакували стравами, приготованими під керівництвом не кого-небудь, а директора Зелєнцова Андрія Володимировича та заступника директора Кугаєнко Раїси Василівни у виконанні нашої неперевершеної Ткачук Світлани Іванівни. Ми, звичайно, також допомагали!

Потім знову гуляли відпочивали, ввечері готували куліш та шашлики і… знову відпочивали.

Декому пощастило також потрапити на приватні уроки з плавання від Раїси Василівни. А наші дівчата, як завжди, перестаралися із засмагою, тому Вікторії Сергіївні та Вікторії Юріївні ввечері їх довелося рятувати.

Наступного дня вода була настільки тепла, що не хотілося й виходити на берег, проте зіпсувала все страшенна злива. Через несприятливу погоду наш водій Гармата Олександр Миколайович дав команду негайно збиратися додому. Дорогою ми ще заїхали у кафе та й поїхали у Федорівку, а там слізно прощалися із друзями, бо попереду розлука.

Богданова Аліна, міністр культури