Головна / Учням / Посвята у першокурсники

Посвята у першокурсники

DSCF1890Гризіть горішки знань, вперед!

Хай у науці буде злет.

Благословляємо в науку,

Щоб всі предмети були в руку!

Першокурсники зібралися на великій сцені Федорівського центру професійної освіти аби стати справжніми здобувачами освіти.

DSCF1853Голова учнівського самоврядування Софія Ріста ( учениця 4 курсу, професія «Кухар; кондитер») завітала на урочистості аби вручити Посвяту першокурсникам. Бо це найперше для них завдання, про виконання якого розкажуть вони вже на своєму випускному вечорі.

Ведучі заходу Вікторія Руденко ( 4 курс) та Владислав Полонік ( 2 курс) з гордістю вручили першокурсникам символічний ключ до країни Знань і Професій та учнівський квиток.

Тепер першокурсники дійсно стали повноправними здобувачами освіти, – дружною родиною, у якій кожна особистість – неповторна, неординарна, талановита.

На згадку про Посвяту в здобувачі освіти вони отримали подарунки: горішки знань та святкові емблеми «Повний вперед!»

Презентували щасливі першокурсники новостворену групу молодіжним флешмобом. То ж, повний вперед до вершин пізнання та опанування професійних знань!

Світлана Балак, бібліотекар