Головна / Відео / Прості форми нарізки овочів

Прості форми нарізки овочів

У групі №6 (професія: «Кухар; Кондитер» I курс), майстром виробничого навчання Нечет Світланою Петрівною було проведено дистанційний урок на тему «Обробка бульбоплодів та коренеплодів, форми нарізування і їх кулінарне використання». Метою уроку було ознайомити та навчити учнів технологічно вірно нарізувати овочі для приготування страв, дотримуватись під час виконання вправ правил санітарії і гігієни та правил з безпеки життєдіяльності.

У відео уроці показано вірну організацію робочого місця, вміння користуватись інструментом, підготовка овочів до нарізування та правильне перекладання овочів з обробної дошки у посуд. Під час відео уроку продемонстровано виконання простих форм нарізування, а саме: часточки, кубики, брусочки, скибочки, кружальця. У заключній частині уроку  учні отримали домашнє завдання – виконати самостійно прості форми нарізки овочів, сфотографувати і здати на оцінювання.

Нечет С.П. майстер в/н

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

2024-02-04_19-35-14

Готуємо тісто та вироби з нього

Вчимося смачно готувати  Тема уроків: «Готувати тісто та вироби з нього» Українська ...