24 травня Федорівський центр професійної освіти взяв участь у профорієнтаційному заході “Вибір професії – дорога майбутнього”, який відбувся в Запорізькому обласному центрі молоді.
Захід проведено до Всеукраїнського тижня професійної освіти, що триває з 22 по 26 травня 2023 року в рамках Європейського року навичок. Метою цієї події було допомогти учням загальноосвітніх шкіл визначитися з майбутньою професією, а бізнесу – подолати проблему дефіциту фахівців.
![IMG-6c251dafaa26ce9ec860f4f6218aafb2-V](http://licey58.zp.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG-6c251dafaa26ce9ec860f4f6218aafb2-V-300x224.jpg)
Випускникам шкіл було запропоновано перелік професій, які вони можуть опанувати. А саме: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар-ремонтник; водій автотранспортних засобів (категорія “В”.”С”); оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних; кухар; кондитер. Майстер виробничого навчання з професії «Кухар; кондитер» Світлана НЕЧЕТ провела
майстер-клас «Льодяники з ізомальту».
Шановні випускники, ласкаво просимо до нашого навчального закладу!