Головна / Методична робота / Засідання МК / Психологічна підтримка в умовах війни

Психологічна підтримка в умовах війни

45241214212145

13 лютого 2024 року в Федорівському ЦПО відбулося чергове засідання  методичної комісії викладачів загальноосвітніх дисциплін на тему «Психологічна підтримка в умовах війни». Психолого-педагогічний семінар-практикум провели методистка Інна Вантєєва та заступниця директора Олена Малахова. У своїй доповіді І.Вантєєва торкнулася проблем подолання  тривоги та паніки під час воєнних дій,  порадила,  як шукати опору для психологічного захисту під час війни,  як зрозуміти емоції та підтримати дітей; познайомила учасниць семінару із методикою української  психологині Світлани Ройз. О. Малахова  розповіла про вплив стресу на здоров’я, його види, методи нейтралізації та управління стресом, які допомагають зберегти здоров’я. Наталія Остапчук рекомендувала звернутися до Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської «Ти як?»

Screenshot 2024-02-14 182808Учасниці засідання пройшли тести на визначення ступеня тривожності, депресії, поділилися власними прийомами  подолання стресових станів і методиками щодо поліпшення ментального здоров’я.

Наталія Остапчук, голова методичної комісії

викладачів загальноосвітніх дисциплін

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

3

Як провести ефективний онлайн-урок

Дистанційне навчання принесло чимало викликів для учасників освітнього процесу. Одним із викликів ...