Головна / Спортивні досягнення / Олімпійський тиждень у ЦЕНТРІ

Олімпійський тиждень у ЦЕНТРІ

DSC_0135В рамках Олімпійського тижня та з нагоди Дня фізичної культури в Україні 12.09.2017 року в ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» відбулася вікторина на тему «Знавці з історії Олімпійських ігор». У вікторині взяли участь 7 команд. Усі команди були одягнені в символічні кольори олімпійського прапора. Діти ретельно готувалися до вікторини. Одні користувалися книгами інші черпали, інші черпали знання з Інтернета.

Учасники команд відповідали майже на всі поставлені, але якщо хтось-таки не знаходив правильну відповідь, суперники наперебій піднімали руки догори, щоб відповісти на це запитання. Інтригою конкурсу був кросворд, на відгадування якого командам відводився час 5 хвилин.

Журі у складі старшого майстра виробничого навчання Зелєнцової Т.А. та заступника директора з навчально-виробничої роботи Бортнік О.В. підвели підсумки вікторини та оголосили результати. В ході запеклої боротьби:

І місце посіла команда 74 групи;

ІІ місце виборола команда 51 групи;

ІІІ місце розділили команди 73 та 63 груп;

ІV місце розділили команди 61 та 72 груп;

V місце отримала команда 71 групи.

А напередодні 08.09.2017 року був проведений конкурс малюнків «Символіка Олімпійських ігор».

Журі оцінили роботи наступним чином:

63 група – І місце

74 група – ІІ місце

72 група – ІІІ місце

61 група – ІVмісце

71 група – V місце

73 група – VI місце

51 група – VII місце

Наступним видом змагань буде спартакіада, яка відбудеться за участю як дітей, так і їх наставників викладачів. Бажаємо учасникам наснаги у підготовці до змагань.

Островська В.С., керівник фізичного виховання