Головна / Відкриті уроки / Відкритий урок практичного водіння

Відкритий урок практичного водіння

VLUU L110, M110  / Samsung L110, M110 В ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» 11.12.2017 року був проведений відкритий урок практичного водіння з професії «Водій автотранспортних засобів, категорії «В»»

Тема уроку:  Початкові вправи з водіння в умовах маневрового майданчика категорії «В».

Вправа № 1 : Основи та прийоми керування ТЗ категорії «В».

Місце проведення: Маневровий майданчик

Матеріальне та КМЗ уроку :

  • Навчальна програма з предмету «Практичне водіння автотранспортних засобів категорії «В».
  • Маршрутна карта № 1.
  • Інструкційна картка.
  • Інструкції з охорони праці ,пожежної безпеки.
  • Навчальний автотранспортний засіб ІЖ-2125.

Відкритий урок провів майстер виробничого навчання – Дахно Ігор Леонідович

На уроці були присутні:

Золотарьова О. В. – методист;

Коваленко П. Г. – голова методичної комісії;

Майстри в/н: Перепадя В. І., Грицан А. В, Шутов В. М., Шевченко М. В.

Основна задача цього етапу підготовки:

Виробити в учня в безпечних умовах елементарні початкові зорово-рухові навички управління автомобілем та сприйняття середовища руху. При викладенні нового матеріалу з вправ практичного водіння інструктором поєднуються пояснення і показ трудових прийомів. Майстер наводить типові помилки учнів, показує їх причини і засоби попередження. Окремої уваги потребує пояснення правил техніки безпеки при відпрацюванні учнем прийомів правильної посадки на робочому місці водія, водінні автомобіля. Спочатку майстер показує прийом в тому темпі, у якому його виконують у виробничому процесі, а потім в уповільненому темпі з зупинками на окремих трудових діях. Після показу та пояснення прийому організовуються тренувальні вправи з правильної посадки на робочому місці водія. Відпрацювання навичок взаємодії органами керування перед початком руху, під час водіння, під час зупинки. Інструктаж завершується закріпленням і перевіркою засвоєння учнем виконання вправ з водіння автомобіля на маневровому майданчику. Поточне інструктування майстром проводиться індивідуально з  учнем.

Підсумкову частину уроку з практичного водіння автомобіля  завершує заключний інструктаж. Це активна бесіда, основним змістом якої є аналіз виконаних завдань, проведених з учнем. Майстер аналізує, як пройшло заняття, яких навчальних результатів досягнув учень; відзначає помилки, що мали місце, перевіряє якість засвоєння учнями матеріалу, проводить оцінювання. Під час підведення підсумків уроку учням дається домашнє завдання у вигляді повторення матеріалів уроку з практичного водіння автомобіля, виконуються роботи з прибирання робочого місця.

Методична розробка уроку

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

IMG_20210303_100358_resized_20210303_113956111

Мовна мода – це добре чи погано?

03 березня 2021 року в 95 групі Федорівського центру професійної освіти відбувся ...