Головна / Відкриті уроки / Підготовка до роботи машин для посіву зернових

Підготовка до роботи машин для посіву зернових

DSC_004823 листопада 2018 р. В Федорівському центрі професійної  освіти відбувся відкритий урок  з виробничого навчання в гр. 12,  яка навчається  за професією «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва». Урок проводив майстер в/н  Грицан Анатолій Вікторович. Тема уроку: «Підготовка до роботи машин для посіву зернових».

Під час вступного інструктажу майстер в/н Грицан Анатолій Вікторович  розповів про способи  посіву зернових культур. Особливо цікаво розповідав майстер в/н про розрахунки норм висіву зернових культур. Розповів про німецького науковця Дітера Шпаара,за методом якого розраховують норми висіву з урахуванням погодних умов, строків посіву, якості обробки ґрунту.  А потім учні самостійно в автопарку  встановлювали норму висіву сівалки  СЗ – 3.6  на 200 кг/га., встановлювали норми добрив, регулювали сівалку на широкорядний посів.

Урок з виробничого навчання  сформував вміння та навички учнів, сприяв вихованню поваги до праці та вибраної професії, сумлінності, відповідальності. Майстер виробничого навчання зумів зацікавити учнів, доступно викласти матеріал та сформувати необхідні навички.

Кіпоть О.І., методист