Головна / Спортивні досягнення / «Швидше, вище, сильніше!»

«Швидше, вище, сильніше!»

09.09.2016 року  у  ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей» пройшла спартакіада присвячена Всеукраїнському олімпійському тижню.  В змаганнях прийняли участь команди від 5 груп.

Рівно о 10.00 всі команди вишикувались  перед  стадіоном, суддя оголосила  програму змагань і під  олімпійським гаслом «Швидше, вище, сильніше!», учасники спартакіади розпочали змагання.

DSC_05081В програмі змагань були такі  види:

1. Естафета « Пінг-понг»;
  2. Метання гирі 16 кг;
  3. Естафета « Перешкоди з мішками»;
  4. Підтягування на перекладині;
  5. Естафета « Шаравари дружби»;
  6. Конкурс капітанів;
  7. Естафета « Збудуй міст»;
  8. Стрибковий марафон.

DSC_04351Інтригою для всіх стало те, що разом  з учнями  в командах  брали участь і їх майстри виробничого навчання та класні керівники. Серед них: Зелєнцов Юрій Андрійович, Павелко Вікторія Юріївна, Бабійчук Наталія Олександрівна, Кір’янова Юлія Вікторівна, Іваненко Олександр Олексійович. Вони ні на крок не  відставали від  своїх учнів. А подекуди  давали приклад   своєю спритністю та  кмітливістю в подоланні перешкод.

Між командами велась запекла боротьба  напротязі всієї спартакіади, ніхто не хотів бути переможеним. Так в конкурсі підтягування на перекладині першим  став учень  64 групи Яланський  Артем, який зміг підтягнутися 25 раз, тим самим приніс перемогу в цьому виді своїй команді. А в конкурсі метання гирі 16кг  перемогу своїй команді приніс Заікін Дмитро учень 51 групи. В конкурсі  «Стрибковий марафон»  перемогу вибороли учні 51 групи, а саме Колісніченко Дмитро, Ротко Олександр, Заікін Дмитро.

І от пролунав фінальний  свисток – змагання завершились, а  судді  пішли підбивати підсумки спартакіади.  Яким  же  було  здивування,  коли за результатами  турнірної таблиці  виявилось, що команди 51  і 64 груп  посіли –  І місце, а команди 31, 61, 63 груп – ІІ місце. Отже, перемогла дружба,  не було переможців і переможених, а гаслом цієї спартакіади справедливо може  бути наступне: « Головне не перемога, а участь!». А ми будемо чекати на нові змагання.

Керівник  фізичного виховання

Островська В.С.