Головна / Відкриті уроки / Підготовка плугу ПЛН 5-35 для обробітку ґрунту

Підготовка плугу ПЛН 5-35 для обробітку ґрунту

23 листопада 2018 р. В Федорівському центрі професійної освіти відбувся відкритий урок  з виробничого навчання в гр. 76, яка навчається за професією «Тракторист–машиніст сільськогосподарського виробництва». Урок провів майстер в/н Калюжний Олександр Вікторович. Тема уроку «Підготовка  плугу ПЛН 5 – 35  для обробітку ґрунту.»

Урок Калюжного Олександра Вікторовича відбувся в автопарку. На уроці учні повторили, які бувають типи плугів, способи під’єднання їх до тракторів. Під час вступного інструктажу майстер/н  показав учням способи регулювання плугу. При перевірці  практичних вмінь та навичок, учні знімали та встановлювали робочі органи плугу, регулювали глибину оранки.

Уроки з виробничого навчання  формують вміння та навички учнів, сприяють вихованню поваги до праці та вибраної професії, сумлінності, відповідальності.

Кіпоть О.І., методист