Головна / Виховна робота / Дбаймо про чистоту української мови

Дбаймо про чистоту української мови

sІз 05  по 09 листопада 2018 року у Федорівському центрі професійної освіти тривав предметний тиждень  української писемності та мови, основним гаслом    якого стали слова : “Дбаймо про чистоту української мови!”

У рамках тижня  провели відкритий урок української мови у 86 групі, засідання гуртка “Діалог” на тему  “Людина починається із слова” (викладач Н.М.Остапчук),  годину спілкування “Цікаві факти про українську мову” (викладач В.Ю. Павелко),  вікторину “Знавці української мови: веселі сторінки” (викладач Н.С. Боровик), виховні години  “Мова – це пісня душі, покладена на слова ”.

07 листопада відбувся І етап  ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (кращими стали творчі роботи Вікторії Руденко (62 група), Анастасії Скрупської (14 група). 09 листопада –  І етап XІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Найкращі результати  в конкурсі виявили  Сніжана Тоцька  (82 група), Наталія Діканова, Анастасія Скрупська (14 група), Аліна Богданова (72 група).

Н.М.Остапчук,

викладач української мови та літератури