Головна / Методична робота / Аттестація пед. працівників / Портфоліо та творчий звіт майстра в/н Селімової С.М.

Портфоліо та творчий звіт майстра в/н Селімової С.М.

Я, Селімова Світлана Миколаївна, у 2006 році закінчила Дніпропетровський індустріально-педагогічний технікум. Маю диплом молодшого спеціаліста. Працюю майстром виробничого навчання в Державному навчальному закладі «Чубарівський професійний аграрний ліцей».

Педагогічний стаж роботи 12 років. В 2012 році пройшла курси підвищення кваліфікації при КЗ «Запорізький інститут післядипломної  педагогічної  освіти» ЗОР за фахом «Педагогічні працівники ПТНЗ». З 19.05.14-27.06.14 останнє стажування.

Самоосвіта є необхідною умовою професійної діяльності педагога. Для того, щоб вчити інших, потрібно знати більше, ніж інші. Тому самоосвіта є головним завданням кожного педагога. Моя самоосвіта включає:

  •  роботу над науково-методичною, психолого-педагогічною та навчальною літературою;
  • участь у колективних і групових формах роботи;
  • вивчення досвіду колег;
  • узагальнення досвіду роботи з досліджувальної  проблеми;
  • теоретичну роботу і практичну апробацію особистих матеріалів.

Приймала участь в методичній комісії класних керівників та майстрів, методичній комісії викладачів та майстрів виробничого навчання з професійної та практичної підготовки. Готувала такі доповіді:

  • Спільна робота майстра та спеціалістів підприємства;
  • Організація виробничої та перед випускної практики;
  • Особистісно-орієнтовне навчання;
  • Трудові традиції в системі виховної роботи майстра виробничого навчання;

В 2011 році брала участь у обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Кондитер» м. Мелітополь, а 2014 році участь у обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Кухар» м. Запоріжжя.

Були підготовлені та проведені такі уроки:

  1. Технологія приготування дріжджового тіста та виробів з нього: пиріжки смажені, пончики, ватрушки, розтягаї, кулеб`яки.
  2. Приготування котлетної маси з м`яса і напівфабрикатів з неї.
  3. Приготування  тіста безопарним та опарним способом та виробів з них: біляші, рулети, відкриті пироги, чебуреки.

Готуючись до проведення уроків виробничого навчання, я намагаюсь внести в них щось нове, що не тільки активізує, зацікавлює учнів,але й стане в пригоді у майбутній професійній діяльності. У результаті тривалих пошуків я звернула увагу на можливості інтерактивної, ігрової та проблемної технології, бригадної організації праці. Уроки з використанням цих технологій стали цікавими, підвищилась активність на уроці, розвивається і логічне мислення при оформленні страв, виробів якість знань, спроможність учнів розв’язувати проблемні виробничі завдання. Крім цього використовую ще наочні, словесні, практичні, дослідницькі методи. Комплексно – методичне забезпечення предмету:

  • навчальний план і програми;
  • кваліфікаційні характеристики на рівні кваліфікації, включаючи початковий та підвищений;
  • поурочно-тематичні плани;
  • переліки навчально-виробничих робіт;
  • переліки пробних кваліфікаційних робіт (під розряди, класи, категорії);
  • переліки обладнання (під розряди, класи, категорії);
  • критерії оцінювання;
  • комплексні кваліфікаційні завдання (практична частина);
  • нормативи оснащення навчальних майстерень (лабораторій, полігонів);
  • підручники, навчальні посібники для учнів;
  • посібники з методики викладання предмета (професії): особисті методики, методичні розробки, методичні рекомендації з найбільш важливих тем;
  • довідники;
  • інструкційно-технологічну документацію, дидактичні матеріали;
  • плакати, діаграми, динамічні плакати і посібники;
  • наочні посібники: макети, моделі, муляжі, розрізи; натуральні зразки; демонстраційне обладнання (прилади) і обладнання для проведення лабораторно-практичних робіт.

«Виховання в учнях толерантності» саме таку тему я обрала, як проблемну. У сучасному суспільстві відбувається багато конфліктів. В наш час багато людей є агресивними, недобрими один до одного. Хотілось донести до учнів, що означає «толерантність», що найбільший акцент слід зробити на підлітковий вік, так як саме в цей період людина знаходить шляхи і способи грамотної адаптації у дорослому світі. При проводжені виховних, позакласних заходів : день сміху, 8 березня, Великодній кошик, Україна – свята і єдина,  акція «Червона стрічка» і т.п.  не забуваю  і проблемну тему. Заходи проходили, як в ігровій так і формі бесіди. Круглого столу, запитань та відповідей.

Я, Селімова Світлана Миколаївна, у 2006 році закінчила Дніпропетровський індустріально-педагогічний технікум. Маю диплом молодшого спеціаліста. Працюю майстром виробничого навчання в Державному навчальному закладі «Чубарівський професійний аграрний ліцей». Педагогічний стаж роботи 12 років. В 2012 році пройшла курси підвищення кваліфікації при КЗ «Запорізький інститут післядипломної  педагогічної  освіти» ЗОР за фахом «Педагогічні працівники ПТНЗ». З 19.05.14-27.06.14 останнє стажування. Самоосвіта є необхідною умовою професійної діяльності педагога. Для того, щоб вчити інших, потрібно знати більше, ніж інші. Тому самоосвіта є головним завданням кожного педагога. Моя самоосвіта включає:  роботу над науково-методичною, психолого-педагогічною та навчальною літературою; участь у колективних і групових формах роботи; вивчення досвіду колег;…

Голосуємо!

Професійна компетентність - 7.5
Виконавча дисципліна - 8
Ведення документації - 9
Самоосвіта - 4.8
Організація роботи в групі - 10

7.9

Отже: сумарний рівень діяльності майстра виробничого навчання

Рейтинг користувачів 4.85 ( 1 голосів)

У роботі з батьками використовую такі форми : бесіди, круглий стіл, батьківські збори, відвідування в дома, розмова по телефону. Метою спілкування з батьками є поведінка учнів та успішність. Але, на жаль, це не завжди дає позитивний результат. На протязі останніх місяців було скоєно два злочини : Сіріньок Дмитро палив  на території ліцею, Передерій Артур у вечірній час був затриманий правоохоронними органами в нетверезому стані. З цими учнями була проведена виховна робота:

  • Повідомили батьків про скоєний злочин;
  • Провели групові збори де розібрали поведінку учнів;
  • Провели виховну годину на тему «Шкідливі звички та їх побічна дія»;
  • Зустріч – бесіда з правоохоронними органами;
  • Штаб профілактики.

Але в роботі з  ними є не лише негативне, а й позитивне, так ці діти були задіяні в огляді художньої самодіяльності, декаді кухарів, в акції «Підтримай Українську армію».

Нормативні документи якими я користуюсь:

Закон України «Про охорону дитинства»;

Закон України «Про освіту»;

Закон України «Про професійно – технічну освіту»;

Закон України «Про безпеку життедіяльності»;

Інструкції з охорони праці;

Посадової інструкції майстра.

Плани на майбутнє:

Вдосконалення професійної майстерності, підвищення кваліфікації, самоосвіта, пошук нових форм і методів навчання, виховувати переможців обласних і всеукраїнських конкурсів фахової майстерності, участь у зміцненні і розбудові матеріально-технічної бази ліцею.

Майстер в/н:  Селімова С.М.

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

FB_IMG_1708032672165

Ми випускники Федорівського центру ПО

Захист дипломної роботи – це, мабуть, самий хвилюючий і відповідальний момент за ...