Головна / Учням / Розваги / Що? Де? Коли?

Що? Де? Коли?

17 квітня у ДНЗ «Чубарівський центр професійно-технічної освіти» в рамках тижня правил дорожнього руху пройшла інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» Гру проводили майстер виробничого навчання Бабійчук Н.О. та викладач спецдисциплін Зелєнцов Ю.А. серед учнів групи №51, які були поділені на дві команди «Червоні» та «Зелені». Учні змагалися у трьох конкурсах: «Брейн-ринг», «Знавець ПДР» і «Конкурс капітанів».

У першому конкурсі учні крутили барабан, обираючи собі питання різного рівня складності. Таким чином набирали собі бали. Далі всі учасники команд пройшли тестування на комп’ютерах із правил дорожнього руху. Кількість правильних відповідей кожного члена команди додавалась, і таким чином було визначено переможця. А капітани команд повинні були показати свої знання дорожніх знаків, а також підготували питання супернику.

Отже, за підсумками всіх конкурсів команда «Червоні здобула перемогу», а в особистому заліку кращими були такі учні:

І місце – Ротко Олександр;

ІІ місце – Заікін Дмитро;

ІІІ місце – Залецький Артем.

Зелєнцов Ю.А.,

викладач спецдисциплін