Головна / Виховна робота / Виховний захід «Дорога помилок не пробачає»

Виховний захід «Дорога помилок не пробачає»

DSC_0808 19 квітня 2018 року у ДНЗ «Чубарівський центр професійно-технічної освіти» відбувся виховний захід «Дорога помилок не пробачає». Це свято виявилося цікавим, веселим та багатогранним. Адже учні центру показали свої різноманітні таланти і вміння. Закликаючи дотримуватися безпеки на дорозі, вони і співали, і танцювали, і показували комічні сценки із життя автомобілістів, і декламували вірші.

 DSC_0885Розвеселила та підняла настрій всім присутнім смішна сценка про зустріч інспектора міліції та лейтенанта поліції на дорозі. Ці ролі блискуче зіграли Новіков Олексій (група №71) та Ротко Олександр (група №51).

Радували глядачів наші учні й веселими запальними танцями, які поставила творча, талановита й артистична учениця групи №72 Богданова Аліна.

Пісні на святі виконували Тимошенко Аліна (група №74), Ротко Олександр (група №51) та Сабалдашна Дарина (група №72).

DSC_1020Також не можна не відзначити артистизм та багатогранність таких учнів: Пертія Дарина (група №72), Бернадська Валентина (група №74), Саломаха Анастасія (група №72), Персунова Аліна (група №72), Папуш Наталія (група № 72), Бодильова Любов (група №74), Кононенко Анатолій (група №71), Дашивець Євген (група №71), Дембіцька Інна (група №74).

Хотілося б також відзначити учнів, які не були на сцені, проте доклали багато зусиль у виготовленні декорацій та костюмів – це учні групи №71 Варданян Сергій, Ченгал Дмитро та Авдонькіна Ліля.

Отже, дякуємо нашим учням за гарний настрій, артистизм та творчість.

                                                                               Кугаєнко Р.В., заступник

                                                                             директора з НВР

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

5641564826

День Соборності (день Злуки)

Українська мрія – єдність, свобода і незалежність. Основа державності, якої споконвіку намагалися ...