Головна / Виховна робота / Виховний захід «Дорога помилок не пробачає»

Виховний захід «Дорога помилок не пробачає»

DSC_0808 19 квітня 2018 року у ДНЗ «Чубарівський центр професійно-технічної освіти» відбувся виховний захід «Дорога помилок не пробачає». Це свято виявилося цікавим, веселим та багатогранним. Адже учні центру показали свої різноманітні таланти і вміння. Закликаючи дотримуватися безпеки на дорозі, вони і співали, і танцювали, і показували комічні сценки із життя автомобілістів, і декламували вірші.

DSC_0885Розвеселила та підняла настрій всім присутнім смішна сценка про зустріч інспектора міліції та лейтенанта поліції на дорозі. Ці ролі блискуче зіграли Новіков Олексій (група №71) та Ротко Олександр (група №51).

Радували глядачів наші учні й веселими запальними танцями, які поставила творча, талановита й артистична учениця групи №72 Богданова Аліна.

Пісні на святі виконували Тимошенко Аліна (група №74), Ротко Олександр (група №51) та Сабалдашна Дарина (група №72).

DSC_1020Також не можна не відзначити артистизм та багатогранність таких учнів: Пертія Дарина (група №72), Бернадська Валентина (група №74), Саломаха Анастасія (група №72), Персунова Аліна (група №72), Папуш Наталія (група № 72), Бодильова Любов (група №74), Кононенко Анатолій (група №71), Дашивець Євген (група №71), Дембіцька Інна (група №74).

Хотілося б також відзначити учнів, які не були на сцені, проте доклали багато зусиль у виготовленні декорацій та костюмів – це учні групи №71 Варданян Сергій, Ченгал Дмитро та Авдонькіна Ліля.

Отже, дякуємо нашим учням за гарний настрій, артистизм та творчість.

Кугаєнко Р.В., заступник

директора з НВР