Головна / Профорієнтаційна робота / День відкритих дверей

День відкритих дверей

DSC_108519 квітня 2018 року в Державному навчальному закладі «Чубарівський центр професійно-технічної освіти» відбувся день відкритих дверей. Цього дня до нас завітали учні та вчителі з 8-ми шкіл Пологівського району: Федорівської ЗОШ І-ІІІст., Вербівської ЗОШ І-ІІІст., Воскресінських ЗОШ І-ІІІст. та І-ІІст., Кінськороздорівських ЗОШ І-ІІІ та І-ІІст., Новокарлівська ЗОШ І-ІІІст., Інженерненська ЗОШ І-ІІІст. Загалом до нас завітало близько ста чоловік.

DSC_0718На гостей чекала цікава і насичена програма. Спочатку ми їх почастували справжнім козацьким кулішем, приготованим на вогні майстром в/н Кір’яновою Ю.В. разом зі своїми учнями. Потім гостей запросили до класу, де директор Зелєнцов А.В. та заступник директора з НВР Кугаєнко Р.В. ознайомили гостей з правилами прийому до навчального закладу, з професіями, які вони зможуть тут отримати, а також розповіли про історію центру.

DSC_0766Далі на гостей чекав концерт, приготований нашими учнями. А після нього запрошені учні вирушили на вулицю для ознайомлення з навчальним закладом. Але цього разу ми вирішили провести це знайомство трішки в незвичний спосіб – у вигляді квесту. Це дало змогу гостям самостійно пройтися (або точніше пробігтися) всією територією і самим все побачити. Спочатку ми думали, що це завдання буде дуже складним для учнів, які жодного разу в нас не були, проте виявилося все зовсім не так. Всі команди впоралися досить непогано і пройшли всі етапи. А переможцями виявилися:

І місце – Кінськороздорівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Воскресінська ЗОШ І-ІІІст.

DSC_1162Після швидкого і напруженого квесту всі бажаючі могли позмагатися у стрільбі з пневматичної гвинтівки, які організував і провів для наших учнів директор Пологівського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України Деменко О.В., за що ми йому дуже вдячні та сподіваємося на подальшу співпрацю. У стрільбі всі були молодці, проте виявилися найкращі – це:

І місце – Ротко Олександр (гр.№51), Мотузенко Ігор (гр. №71);

ІІ місце – Долін Володимир (гр. №71);

ІІІ місце – єдина дівчина на п’єдесталі пошани, учениця Воскресінської ЗОШ І-ІІІст., Бик Маргарита.

Отже, свято пролетіло як мить, приємно, що наші гості покидали центр із гарним настроєм і незабутніми враженнями, а дехто навіть встиг знайти нових друзів.

Кугаєнко Р.В., заступник директора з НВР