Головна / Відкриті уроки / Тиждень математики у Федорівському ЦПО

Тиждень математики у Федорівському ЦПО

sЗ 12 по 16 листопада 2018 року у Федорівському ЦПО пройшов тиждень математики, який було розпочато усним журналом «Цей тиждень в історії і математика». Під час проведення тижня учні з цікавістю приймали участь у конкурсі на кращу математичну стіннівку, розгадували кросворди, загадки, ребуси.

На виховній годині «Від лічби на пальцях до ЕОМ» учні з цікавістю слухали доповіді Черновського Артема, Корсун Катерини та Дахно Яни про початок ери обчислювальної техніки і до наших днів.

Учні 85 і 86 групи змагалися в інтелектуальній грі «Шлях до зірок». Подорож відбувалася сузір’ї Ерідан. Два екіпажа «Червоний» і «Зелений», відповідаючи на запитання з математики, фізики і астрономії, подолали маршрут між найяскравішими зірками цього сузір’я  Ахернар і Скіп.

Переможцем у грі став екіпаж «Зелений» учнів 85 групи.

За підсумками тижня переможців у конкурсах і активних учасників було нагороджено грамотами.