Головна / Виховна робота / Виховна година: «Історія і трагедія Бабиного Яру»

Виховна година: «Історія і трагедія Бабиного Яру»

VLUU L110, M110  / Samsung L110, M110 Українська та світова спільнота у вересні 2017 року відзначає 76-ту річницю початку подій у Бабиному Ярі, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених та інших громадян. Українська держава та громадськість приділяє велику увагу вивченню історії Голокосту та інших геноцидів, формуванню в українському суспільстві атмосфери толерантності, міжнаціональної та міжрелігійної злагоди і порозуміння.

Україна стала першою державою на пострадянському просторі, яка включила теми “Голокост” та “Бабин Яр” як обов’язкові для включення в навчально-виховний процес.

27.09.2017 року у ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦПТО» проведено виховну годину на тему: «Історія і трагедія Бабиного Яру».

В підготовці та проведенні заходу активну участь взяли учні 34 групи – Бондаренко Олена та Носенко Анастасія(ведучі), Бичкова Вероніка та Волкорєзова Лариса (виготовили фотоекспозицію «До 76-ї річниці трагедії Бабиного Яру».).

76-річчя трагедії Бабиного Яру є нагодою не тільки згадати жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, виховувати молодь на прикладах взаємоповаги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей.

Викладач суспільних дисциплін

Лук’янець Тамара Василівна.

FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

DSC_0447

День пам’яті жертв Голокосту

27 січня весь світ вшановує пам’ять жертв Голокосту, який влаштувала нацистська Німеччина ...