Головна / Виховна робота / Виховна година: «Історія і трагедія Бабиного Яру»

Виховна година: «Історія і трагедія Бабиного Яру»

VLUU L110, M110  / Samsung L110, M110 Українська та світова спільнота у вересні 2017 року відзначає 76-ту річницю початку подій у Бабиному Ярі, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених та інших громадян. Українська держава та громадськість приділяє велику увагу вивченню історії Голокосту та інших геноцидів, формуванню в українському суспільстві атмосфери толерантності, міжнаціональної та міжрелігійної злагоди і порозуміння.

Україна стала першою державою на пострадянському просторі, яка включила теми “Голокост” та “Бабин Яр” як обов’язкові для включення в навчально-виховний процес.

27.09.2017 року у ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦПТО» проведено виховну годину на тему: «Історія і трагедія Бабиного Яру».

В підготовці та проведенні заходу активну участь взяли учні 34 групи – Бондаренко Олена та Носенко Анастасія(ведучі), Бичкова Вероніка та Волкорєзова Лариса (виготовили фотоекспозицію «До 76-ї річниці трагедії Бабиного Яру».).

76-річчя трагедії Бабиного Яру є нагодою не тільки згадати жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, виховувати молодь на прикладах взаємоповаги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей.

Викладач суспільних дисциплін

Лук’янець Тамара Василівна.

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

DSCF2404

Вишивані історії

Мереживом виткане наше життя, Душею свій час відчуваєш. І буде настільки цікавим ...