Головна / Урок / 86 група. Тема: Рельєф .Тектонічні структури та пов’язані з ними форми рельєфу.Вплив рельєфу на розселення населення, розвиток і розташування окремих виробництв

Опрацювати параграфи 7,8 по темі : «Рельєф .Тектонічні структури  та пов’язані з ними  форми рельєфу.Вплив  рельєфу  на розселення населення, розвиток і розташування окремих виробництв.

Ресурсні властивості  літосфери. написати конспект по темі, відповідно до запитань в кінці параграфів.

рельєф

Вернуться к: Географія – 85,86 групи

Я знаю все!!!

9Травня відбулася онлайн зустріч учнів Вільнянського відділення з представниками районної бібліотеки.  Учні ...