Головна / Урок / 86 група. Тема: Сучасна географія виробництва транспортних засобів ,електроніки, фармацевтичної продукції ,чинники участі національних економік у глобальних ланцюгах доданої вартості. Виробництво текстилю , одягу , взуття

опрацювати параграф    та матеріали презентації   по темі  «Сучасна географія виробництва  транспортних засобів ,електроніки, фармацевтичної продукції ,чинники участі національних економік  у глобальних ланцюгах  доданої вартості. Виробництво текстилю , одягу , взуття». » дайте відповіді на   запитання письмово).

опрацювати параграф    та матеріали презентації   по темі  «Сучасні транспортно- логістичні  системи  та інформаційно – комунікаційні мережі як інфраструктурний  каркас глобальної економіки. Світовий ринок інвестицій  і фінансів . Туризм. Формування « інформаційного суспільства» дайте відповіді на   запитання письмово).

одяг взуття

транспорт

Вернуться к: Географія – 85,86 групи

Я знаю все!!!