Головна / Урок / Практична робота. Виконання індивідуальних та колективних проектів.

Практична робота. Виконання індивідуальних та колективних проектів.

Предпросмотр

(урок інформатики в групі 17Т2 від 30.03.2020р. /02.04.2020р.)

І завдання. Учням пропонується самостійно попрацювати з наступною презентацією  “Навчальні проекти“.

ІІ завдання. Обрати із списку  тем навчальних проектів за бажанням одну із тем та реалізувати перші 4 етапи роботи над комп’ютерним дослідницьким проектом.

Теми навчальних проектів:

1. Світ без Інтернету

Проаналізувати внесок Інтернету в наше життя, і яким би міг бути світ без Інтернету. Чи є, йому альтернатива? Чому Інтернет називають унікальним винаходом?

2. Кіберзлочинність

Визначити, хто такі хакери, кіберсквоттери, спамери і т. д. Які існують способи профілактики кіберзлочинності та боротьби з нею?

3. Проблема захисту інтелектуальної власності в Інтернеті

Сьогодні будь-який продукт інтелектуальної власності — музична композиція, роман, стаття тощо — розміщений в Інтернеті, можна безперешкодно вкрасти і незаконно розтиражовувати. Які ви бачите шляхи вирішення цієї проблеми?

4. Історія операційних систем для персонального комп’ютера

Порівняти сучасні ОС з давнішими, які вже не використовують. Виділити відмінні та подібні риси.

5. Мобільні віруси — міф чи загроза?

Визначити, що таке мобільні віруси. Чи всім мобільним пристроям вони загрожують? Як ставитися до проблеми мобільних вірусів?

6. Соціальні мережі в житті сучасних школярів

Розглянути вплив використання соціальних мереж на навчання, відпочинок і здоров’я сучасних школярів.

7. Інтернет-залежність — проблема сучасності

Визначити причини виникнення інтернет-залежності та можливі шляхи її подолання.

8. Видатні інформатики

Систематизувати інформацію про видатних вчених, які зробили важливий внесок у розвиток інформатики як науки.

Вернуться к: ВИБІРКОВИЙ МОДУЛЬ «Основи електронного документообігу» (інформатика Руденко Н.М.)

2024-04-30_16-01-19

Гідне визнання!

Роль педагога є ключовою у формуванні суспільства. Саме вчитель закладає моральну основу ...