Головна / Новини / Зі святом Вас, дорогі пенсіонери!!!

Зі святом Вас, дорогі пенсіонери!!!

похилий вікПершого жовтня ми традиційно святкуємо Міжнародний день людей похилого віку, тому щиро вітаємо всіх пенсіонерів Державного навчального закладу «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» із цим святом. Бажаємо Вам життєвої енергії та наснаги, сил, здоров’я, довголіття.

Дозвольте висловити слова пошани за Вашу професійність, яку Ви забезпечували протягом довгих років праці, подякувати Вам за енергію та наполегливість, за вирішення важливих завдань у навчанні та підготовці кваліфікованих робітників, впровадження сучасних ефективних методів навчання та виховання молодого покоління, підвищення добробуту наших учнів як майбутніх громадян.

Посивіли ваші скроні,

Від турботи про дітей.

Шану праці, шану долі

Віддаємо ми в цей день.

Хай рясним буде суцвіття

У саду, що ви садили.

Зичим миру, довголіття,

Щастя, радості і сили.

А також традиційно з нагоди свята прийміть від нас скромні подарунки на знак нашої вдячності і пошани.

З повагою, адміністрація ЦЕНТРУ