Головна / Бібліотека / Осінні вітання в День працівників ПрофТехОсвіти

Осінні вітання в День працівників ПрофТехОсвіти

з_днем_працівника_освіти

Лунайте, фанфари, урочистий збір

Хай стане світлим наше свято

Вітаємо в цей день викладачів,

Майстрів, працівників ми радо!

DSCF9779Кружляє лист в замріяному осінньому вальсі , повільно опускаючись на землю. Разом з учнями ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО», дарує він щирі осінні вітання дорогим наставникам – мудрим сіячам розумного, доброго, вічного.

Ведучі святкового концерту привітань Карина Єрмакова та Надія Оліфан (обоє дівчат опановують професію «Кухар; кондитер) від імені усіх вихованців, вклоняються доземно та дякують наставникам за  велику і прекрасну  вчительську працю. За те, що відкривають для них кожного разу цілий світ, вчать любити, жити, за їхнє золоте серце.

Але як же розпочати свято без директора? Всі його шукають, ніхто його ніде не бачив. За допомогою звертаємося до пошукової агенції. І ось агент на місці! Андрусишин Олександр (учень 3 курсу, професія «Тракторист – машиніст, водій») розпочинає пошук, розпитуючи в учнів та встановлює особливі прикмети директора. І ось –  приз в студію! Агент знаходить директора – і свято розпочинається! Роль директора виконав третьокурсник Єгор Суховий (професія «Тракторист – машиніст, водій»).

Музичні вітання надсилали Діана Свінціцька, Софія Ріста ( 2 курс, професія «Кухар, кондитер»), танцювальні композиції виконали дівчата Карина Єрмакова, Наталія Голіздра та Надія Оліфан (3 курс, професія «Кухар; кондитер»), запальний флешмоб подарували красуні другого курсу ( професія «Кухар; кондитер»).

DSCF9780Образ вчителя  та учнів артистично змалювали  в мініатюрах першокурсники: Сергій Полонік, Максим Самойленко, Данило Міщанинець, Володимир Тарасенко,  третьокурсники Владислав Шишка, Вячеслав Шаровський (професія «Тракторист – машиніст, водій»).  А у фільмі «Журнал украли», виробництва компанії «Гуляйполе – Пікчерз, головні ролі виконали Надія Оліфан, Карина Єрмакова, Наталія Голіздра, Надія Кравченко( 3 курс, професія «Кухар; кондитер»).

Найприємнішою хвилиною стала солодка мить, яку подарували вихованці групи №53( професія «Кухар; кондитер) у вигляді святкового торта.

То ж, знайте, шановні наставники, що всі ваші учні, де б вони не були, люблять вас і несуть у своїх серцях золоті зерна, які ви засіваєте своїми знаннями, досвідом день у день, з року в рік. Добра всім, щастя, слухняних учнів і сонячних мирних днів!

Світлана Балак

бібліотекар