Головна / Новини / День вчителя

День вчителя

Відгриміло свято освітянське!

Осінь благодатна пора для багатьох, але ми, освітяни, цінуємо її за те, що саме восени відзначаємо своє професійне свято – День вчителя. В цей день ми чуємо щирі слова вдячності, подяки від своїх учнів. Вони вітають нас зі святом букетами осінніх квітів, листівками із найщирішими привітаннями або просто теплими словами.

В цьому році учні ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей» влаштували справжнє свято для вчителів та майстрів виробничого навчання. Спочатку члени Ради учнівського самоврядування на чолі з президентом ліцею Ткачуком Олегом привітали своїх наставників у с. Чубарівка (4 жовтня), а потім Карнаух Карина – також президент учнівського самоврядування – зі своїми підлеглими влаштувала справжнє свято в            м. Гуляйполе (5 жовтня).

У Чубарівці відзначили цей день у тісному ліцейному колі. Вели свято учні групи №11 Бродська Валентина та Ткач Андрій, які постійно підбадьорювали виступаючих, «заводили» публіку і підтримували святковий настрій. Своїми прекрасними голосами вразили всіх учні першого курсу Бортнік Світлана (група №21) та Дмитрієв Денис (група №25), які заспівали для всіх педагогів пісню «Присвята вчителю», а потім Дмитрієв Денис для всіх жінок-освітянок подарував веселу та запальну пісню з репертуару гурту «ТіК» «Вчителька». Також пісенними номерами порадували всіх Варяник Тимур, Москалик Катерина та Іваненко Василь.

Крім того, підняли настрій присутнім гумористичні виступи Есаулова Олександра (група №11), який зіграв «продвинутого» директора ліцею; учнів групи №21, які показали сценку «Невдалий урок»; а особливо всіх розсмішив спеціально запрошений гість – «експерт з освіти» Іван Іванович Тормозенко у виконанні Полякова Євгенія (група № 21).

На цій веселій ноті свято в Чубарівці закінчилося, а прийняло свою естафету вже Гуляйполе.

Наступного дня ліцеїсти Гуляйполя у святково прикрашеній актовій залі ліцею урочисто вітали своїх наставників. Карнаух Карина всім викладачам, майстрам виробничого навчання та дирекції ліцею вручила спеціальну учнівську нагороду «Овація» в номінації «Мій улюблений вчитель».

Порадував усіх працівників та учнів ліцею й директор Зелєнцов А.В. прекрасним виконанням пісні. Крім того, чудово виступили й Авдієнко Людмила (група №24), Красовська Олена (група №24), Самойлик Віталій (група №23) та Карнаух Карина (група №4). Також у Гуляйполі були і танцюристи (Красовська Олена), і гумористи (учні груп №24 та №23 показали сценку «Один день з життя ліцею»). А закінчилося свято врученням квітів та привітанням всіх працівників ліцею.

Ось так гучно відгриміло свято освітянське в Чубарівському ліцеї!!

Підготувала: соціальний педагог  Павелко В.Ю.

Про admin