![79846551](http://licey58.zp.ua/wp-content/uploads/2023/09/79846551.jpg)
Колектив Федорівського центру професійної освіти вітає директора закладу Андрія Зелєнцова із відзнакою Міністерством освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.
Бажаємо Андрію Володимировичу міцного здоров’я, наснаги у роботі, втілення планів, здійснення мрій.
Ми у вас віримо і завжди підтримаємо!