Головна / Новини / Учнівські Президентські вибори-2013

Учнівські Президентські вибори-2013

Мій голосРоки  навчання  в ліцеї –

це  шлях  до  пізнання  своєї  мети,

це  спроба  самому  чогось  досягти

Осінньої  погожої  днини  радісна  звістка  облетіла  ДНЗ «Чубарівський  професійний  аграрний  ліцей». Саме цього дня обрано учнівського Президента.

Вибори  президента – це  знаменна  подія  в  житті  ліцею, адже  від його цілеспрямованої  діяльності залежатиме  цікаве  та  яскраве  життя  учнівського  колективу.

До участі у конкурсі на посаду учнівського Президента – 2013 року запрошувалися творчі, ініціативні  особистості. Програмою конкурсу передбачено:

• презентацію виборчої програми кандидатів на посаду учнівського Президента;
  • зустрічі  з  виборцями;
  • методика «Я – лідер!»;
  • таємне голосування;
  • оголошення імені учнівського Президента.

У президентських перегонах взяли участь  кандидати:

Вероніка Антошко (2 курс), Максим Мороз (1курс), Євген Поліщук (2 курс).

Найбільшу кількість голосів отримав Євген Поліщук, який і склав присягу на вірність ліцею.

Євген приймав щирі вітання  з нагоди отримання почесного звання від друзів, наставників, своїх виборців.

То ж, бажаємо новоствореній учнівській Президентській Раді творчих успіхів. Нехай юність і фортуна допоможе у всьому!

Урочиста  мить  настала:

Президента  ми  обрали!

З  ним  в  майбутнє  наш  політ,

Добро  й  мудрість  любить  світ.

Редактор: С.В. Балак