Головна / Новини / Міжнародний фотоконкурс «Ми – люди Землі»

Міжнародний фотоконкурс «Ми – люди Землі»

IMG_20200114_133738«Серед бруду, нечистот гордо підіймає свою тендітну голівку сама природа і волає до своєї дитини: «Я теж хочу жити», – такими словами закінчується есе до світлини на  Міжнародний фотоконкурс «Ми – люди Землі»,  який проводиться з 18 листопада 2019 року по 15 березня 2020 року серед учнів 5-8-х, 9-11-х класів закладів загальної середньої, позашкільної і професійної (професійно-технічної) освіти.

Мета Фотоконкурсу – сприяти самореалізації творчого потенціалу дітей, юнацтва та молоді, розвитку громадської еко-свідомості, збереженню Всесвіту та навколишнього середовища, формуванню національної культури чистоти та екологічної відповідальності людства.

IMG_20200219_092848На розгляд журі подана світлина та опис-есе  учениці 95 групи Рибки Єлизавети під назвою «Природа хоче жити». На світлині показане бажання природи вижити в складній екологічній ситуації, що склалася на сьогоднішній день через паразитуючий спосіб життя людини.

За результатами Фотоконкурсу «Ми – люди Землі» відбудеться Міжнародний форум Earth People Ua 2020 24 квітня 2020 року із проблем навколишнього середовища та розвитку і формування національної екокультури та екосвідомості суспільства. Найкращі конкурсні роботи будуть представлені на фото виставці.

Побажаємо нашій учасниці зайняти гідне місце серед переможців міжнародного фотоконкурсу.

Куратор роботи  Шепель А.А.