Головна / Відео / Таланти твої, Україно!

Таланти твої, Україно!

Таланти твої Україно!Хай рясніють квіти малиново,
Пахне хай духмяно коровай,
Щоб і дар земний, і щире слово
Ви відчули, завітавши у наш край

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте.

У нашому ліцеї ми плекаємо талановиту молодь, яка вплітає у національний вінок цвіт свого таланту. І підтвердженням цього став мистецький захід «Таланти твої, Україно!»

Традиційно, щороку у березні місяці, проходить огляд – конкурс художньої самодіяльності. Кожен учасник конкурсу приніс із собою неоціненний скарб – любов до поетичного слова, музики, хореографії, а ще – доброзичливість у серці, бажання творити.

Цього року учнівська молодь популяризувала досягнення у різноманітних жанрах художньої творчості, а саме у театральному, вокальному, художнє слово, народні танці.

Серед учасників І туру конкурсу свої акторські здібності майстерно показали учні у гуморесці Остапа Вишні «Дідів прогноз»: Поліщук Євген, Поліщук Олександр, Назаренко Вадим. Перегорнули сторінки історичної повісті Миколи Гоголя «Тарас Бульба» учні 2 курсу Онучко Дмитро, Мороз Максим, Дикуша Віктор, Нікітін Роман та Білієнко Євген. Здивували мініатюрою «У кафе» Стецюк Вікторія і Меркулов Станіслав. Патріотичне художнє слово лунало з вуст Авдієнко Людмили у супроводі музичної композиції під назвою «Україна понад усе», музичні наспіви награв на гітарі Євген Самойлик (група № 23), а дівчата-красуні виконали танцювальну композицію з рушниками «Україна – вишиванка».

Проведення такого заходу – прекрасна можливість показати здібності талановитих особистостей, спонукати їх до творчого розвитку, до духовної самореалізації, піднесення патріотичного духу і неповторної енергії дитячих сердець, їхньої гордості за рідну Україну.

Світлана Балак
Бібліотекар