Головна / Спортивні досягнення / Члени Всеукраїнського козацького спортивного Клубу ім. гетьмана України Івана Мазепи розширюють ареал своєї діяльності в Запорізькій області і проводять спортивні змагання в Федорівському центрі професійної освіти

DSC25254_1056

12 лютого ветерани спорту, фундатори нової громадської організації та члени координаційної ради з питань розвитку козацтва при Запорізькій ОДА разом з нашими давніми друзями і козаками Федорівського куреня МГО “Міжнародний союз “Запорозька Січ”, педагогами і вихователями потужного навчального закладу – центру професійної освіти, де директором відомий в українському козацькому середовищі волонтер, учасник операцій “Дозор”, “Перехоплення” і “Козацький волонтер” – Андрій Зеленцов.

Довгі роки педколектив працює разом з громадськими активістами на виконання державних стратегічних завдань в галузі освіти, національно-патріотичного виховання, розвитку учнів як яскравих особистостей, фахівців свого діла, достойних поваги за високі досягнення і наполегливу працю і високі показники у навчанні. Треба сказати добрі слова керівництву за збереження кадрів і велику кількість учнів, що в умовах складної соціально-економічної кризи справа складна, а для країни і сьогодні вкрай необхідні спеціалісти – трактористи-машиністи сільськогосподаського виробництва, слюсари з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водії автотранспортних засобів, кухари, кондитери, оператори комп”ютерного набору, обліковці з реєстрації бухгалтерських даних, які в недалекому майбутньому стануть у штурвала державного керівництва, місцевого самоврядування, виробничих та сільгосппідприємств, будуть достойно представляти територіальні громади в депутатському корпусі. Тому розвиток інтелекту, отримання необхідних спеціальних знань в прекрасних класах з автоматизованими стендами і комп”ютерною технікою сучасного рівня і якості дають можливості швидко та глибоко вивчати предмети. Важливою складовою успіху є також і розвиток фізичної культури і спорту в Центрі. Завдяки активній діяльності керівництва в залах проводиться ремонт і учні можуть невдовзі отримати ще кращі приміщення для різних видів спорту, а громадські організації повинні заохочувати і допомагати юнакам і дівчатам, сприяти бажанню молоді тренуватися і виховувати в собі силу волі до перемоги.

DSC_1016Тому заплановані змагання членів клубу і учнів почалися з виступів і промов директора училища Андрія Зеленцова, голови федерації важкої атлетики Запорізької області з 1995-2014 рік, директора Всеукраїнського Клубу ветеранів важкої атлетики Дмитра Сухініна, і голови нової фундації Всеукраїнського козацького спортивного клубу ім. гетьмана України Івана Мазепи, Івана Нонки. Ми тепло привітали шановних учасників спортивних змагань. Розповіли про історію українського спорту, згадали високі досягнення нащадків козацьких родів, всесвітньовідомих Івана Піддубного, Леоніда Жаботинського, футболістів, легкоатлетів, боксерів, хокеїстів, борців, які стали чемпіонами України, Європи, світу та Олімпійських ігор. Надали інформацію про державні і обласні програми розвитку фізкультури і спорту, побажали перемоги та наснаги в досягненні високих результатів.

DSC_08851В змаганнях приймали участь декілька команд. В перелік добре і фахово підготовленої програми входили вправи з м”ячем, засновані на козацьких традиціях змагання з вагою, біг, підтягування, групові ігри, практика з баскетбольних спортивних змагань. Принципово працювали судді і керівник фізичної підготовки. Запекла боротьба за перші місця тривала на протязі всього часу. Присутні члени Всеукраїнського козацького спортивного клубу ім. гетьмана Івана Мазепи вболівали за команди, активно обговорювали можливих переможців, із спортивним азартом та хвилюванням спостерігали за швидкими діями учнів у змаганнях. Наприкінці таких цікавих і дійсно запеклої боротьби, присутні зібралися в залі для підбиття підсумків. Після суддівської наради і обговорення результатів, було прийнято правильне і справедливе рішення вручити пам”ятні Універсали кожному учню учаснику і подарунок під Правління Клубу, що ми із задоволенням зробили з Головою організації, Іваном Нонкою. Також на зустрічі з молоддю весело поділилися яскравими враженнями та надали корисні поради, виходячи з особистого досвіду і тренувального процесу та спортивного свята в Федорівському центрі професійної освіти. Після виконання державного Гімну України зібрання було закінчено, а задоволені учні ще довго обговорювали та весело жартували, вітали одне одного з новими досягненнями. Зі своєї сторони, ми передали теплі слова від КРК ЗОДА, Великої Ради отаманів Запорозького козацтва, запланували туристичні походи на літо.

Директор Всеукраїнського клубу

ветеранів важкої атлетики

Заступник голови КРК ЗОДА Дмитро Сухінін (Гора)