Головна / Відкриті уроки / З’ясовуємо про рівнодійну сил, що діють на тіло…

З’ясовуємо про рівнодійну сил, що діють на тіло…

SAM_768801 березня 2016 року в рамках атестації педагогічних працівників в 2015-2016 навчальному році заступник директора з НВР ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей», викладач фізики за суміщенням, Бортнік Ольга Вікторівна провела відкритий урок у групі першого курсу № 53 з професії «Кухар; кондитер». Тема уроку «Сила. Маса. Другий закон Ньютона.»  була розкрита на високому методичному рівні.

    Структура і тип уроку повністю відповідають меті і завданням уроку. Учбовий матеріал повністю відповідає навчальній програмі. Актуалізація опорних знань учнів була проведена у формі евристичної бесіди, учень групи Літвінов Владислав надав коротку доповідь, як випереджальне домашнє завдання, про життя та науковий спадок І.Ньютона. Новий матеріал Ольга Вікторівна викладала послідовно, чітко, доступно. Для підвищення інтересу учнів до навчального матеріалу був показаний демонстраційний дослід, використовувалась електронна презентація з даного матеріалу. Під час  уроку використовувались такі методи: розповідь з використанням наочності, демонстрація, бесіда, зв’язок теорії з життям, робота на дошці тощо. Родзинкою уроку було застосування міжпредметних зв’язків між фізикою та  літературою. Викладач на прикладі байки «Лебідь, Рак і Щука» цікаво розповіла про рівнодійну сил, що діють на тіло. Мова викладача була чіткою, відчувалась впевненість. На уроці було застосовано диференційовані завдання – ставилися як прості так і складніші запитання, на які викликали учнів з відповідними навчальними можливостями. Учні працювали старанно, зацікавлено. Дидактична мета уроку була виконана.

                          Голова методичної комісії

                                                   викладачів загальноосвітніх дисциплін

       Кулик С.Ф.

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

1

Вільні творять майбутнє!

Цьогоріч Україна вдруге відзначає День Гідності та Свободи в стані повномасштабного російського ...