Головна / Учням / Розваги / Вечір знайомств

Вечір знайомств

DSC_0556 За традицією, у Федорівському Центрі професійної освіти, 11 вересня був проведений вечір знайомств. Чудовою нагодою стало це свято для учнів першого курсу познайомитися з адміністрацією Центру, викладачами, майстрами та усіма працівниками, які дбають про затишок та добробут учнів у Центрі.

Здивували цього року нас  ,,новобранці‘’, вони дуже талановиті : є й співаки й актори, танцюристи. Вразили хлопці із групи № 83, які показали  глядачам смішну сценку. Учень групи № 81 Єгоров Микола заспівавши пісню. Також модно та сучасно  заспівали нам дівчата із групи № 82 та групи № 84.

Не розчарували нас  і старшокурсники. Учні групи № 72 і групи № 74 затанцювали два запальних танці,а учень групи № 71 Арент Юрій заспівав пісню.

Ведучими цього свята були учениці II-курсу Богданова Аліна та Пертія Дар’я. Також всіх присутніх привітав піснею  директор Центру Зелєнцов Андрій Володимирович.

Дорогі першокурсники !!! Успіхів у навчанні, нових друзів,  незабутніх вражень від Центру!!!

Майстер виробничого навчання : Кір’янова Юля Вікторовна