Головна / Новини / Державна кваліфікаційна атестація

Державна кваліфікаційна атестація

V09.01.2018 року в ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» пройшла Державна кваліфікаційна атестація учнів 32 групи за професією «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів».

В ході атестації учні здали державний іспит, який містив теоретичні питання з усього курсу навчання, виконували пробну кваліфікаційну роботу як водій автотранспортних засобів категорії «С1». Три учні в ході державного іспиту презентували свою творчу роботу:

• Волкорєзов Станіслав – «Технічне обслуговування та ремонт системи охолодження»;
  • Федоров Олександр – «Збір зернових культур»;
  • Рябець Олег – «Підготовка плугу ПЛН -5-35 до роботи».

VПробна кваліфікаційна робота проводилась шляхом практичного водіння автомобіля ГАЗ-53 на маневровому майданчику, а також за встановленими маршрутами руху.

Всі учні 32 групи здали успішно Державну кваліфікаційну атестацію.

Кращими були такі учні: Волкорєзов Станіслав, Волошин Максим, Федоров Олександр, Рябець Олег, Суряднов Данило.

Показані знання, вміння  та навички кажуть про те, що всі учні готові працювати за набутою професією.

Так тримати!!!

П. Г. Коваленко, голова методичної комісії