Головна / Відкриті уроки / Вивчаємо алгоритм дії лицювальника-плиточника в підготовці основи під настилання підлоги

Вивчаємо алгоритм дії лицювальника-плиточника в підготовці основи під настилання підлоги

         12 лютого 2016 року у ДНЗ “Чубарівський професійний аграрний ліцей”  викладач спецдисциплін Міляєва Лариса Сергіївна провела відкритий урок з теми “Підготовка основи під настилання підлоги” в групі № 43 з професії «Муляр; штукатур; лицювальник-плиточник». Метою уроку було розкрити алгоритм дії лицювальника-плиточника в підготовці основи підлоги приміщення під настилання.

    Урок організовано і проведено на високому методичному рівні. Було застосовано як традиційні, так і особистісно-орієнтовані методи навчання. Для учнів була поставлена проблема, яку вони повинні були самостійно визначити та вирішити в ході уроку. Для того щоб зберегти увагу і зацікавленість на початку уроку учні отримали завдання для роботи у парах. У кінці уроку представник від кожної пари звітував про виконане завдання.

Підготовка основи під настилання підлоги    Закріплення нового матеріалу на уроці було проведено у вигляді перегляду електронних презентацій, які учні отримали як випереджувальне домашнє завдання на попередньому уроці. А саме, Шовкопляс Альона розповіла нам про важливість застосування ґрунтовки, Лапутін Микола розповів про види гідроізоляції. Щоб учні орієнтувалися на сучасному ринку будівельної продукції, їм було представлено до перегляду відео про застосування матеріалів для підготовки поверхні до облицювання відомої міжнародної фірми Ceresit.

       Знання, отримані на уроці, на мою думку,  дадуть змогу учням  бути конкурентоспроможними робітниками на сучасному ринку праці та займати активну соціальну позицію.

                    Голова методичної комісії

викладачів та майстрів виробничого навчання

                                           з професійної та практичної підготовки

                                                      Середа С.В.

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

IMG-bfd68ac1c7a08

Масляна пригощай! Усім розваги подавай!

Масляну святкували, Люту зиму проводжали. Були танці, були співи Та й млинці ...