Головна / Новини / Ласкаво просимо до країни Знань та Професій

Ласкаво просимо до країни Знань та Професій

den_znan1-300x225Розквітають посмішки навколо,

Радісно луна веселий сміх

Це найкращий мій навчальний заклад

Зустрічає радо нас усіх

Вже на порозі вересень…Швидко промайнув час літніх канікул, яскравих вражень, спогадів. Прийшла пора вирушати до країни Знань та Професій. Ось так, вже вкотре зібралися  на подвір’ї закладу учні та працівники ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЧУБАРІВСЬКИЙ  ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» аби урочисто зустрічати День Знань.

Ведучі свята Максим Сержанський (4 курс) та Надія Оліфан (3 курс), обоє навчаються професії кухар, кондитер, гостинно запрошують першокурсників на навчання до нашого дому, де луна веселий сміх, квітнуть посмішки, звучать слова вітань миру, щастя, добра, злагоди.

Почесне право внести Державний Прапор України надається кращим учням ЦЕНТРУ: Андрію Толошному (3 курс, професія тракторист-машиніст, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів), Карині Єрмаковій, Владиславу Літвінову ( 3 курс, професія кухар, кондитер), та Ірині Полубінській (2 курс, професія кухар, кондитер).

Традиційно слова привітань линуть з вуст заступника директора з навчальної роботи Ольги Вікторівни Бортнік, яка вітає всіх присутніх та бажає миру, успіхів у навчанні, опануванні професії.

На свято завітав магістр професійний наук, роль якого артистично виконав Георгій Білецький учень  3 курсу, професія тракторист-машиніст, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів. Бо саме йому випала почесна місія посвячення учнів у першокурсники. А тому, він поділився з ними своїми мудрими порадами, настановами та вручив символічний ключ до країни Знань та Професій.

На святі з гордістю вітали активну, творчу, талановиту молодь  ЦЕНТРУ, які мають неабиякі успіхи  у навчанні, опануванні ремесла, досягнень у спорті, переможців конкурсів: учнівського президента Віктора Азарова ( 4 курс, професія тракторист-машиніст, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів), Максима Сержанського (4 курс, професія кухар, кондитер), Карину Єрмакову (3 курс, професія кухар, кондитер), Владислава Літвінова (3 курс, професія кухар, кондитер), Ірину Полубінську (2 курс, професія кухар, кондитер), Надію Оліфан (3 курс, професія кухар, кондитер), Андрія Толошного ( 3 курс, професія тракторист-машиніст, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів), Діану Свінціцьку ( 2 курс, професія кухар, кондитер).

Зі словами привітання до всіх присутніх звернулася викладач Наталія Миколаївна Остапчук. Наступила хвилююча мить материнського благословення. За добрим народним звичаєм, Антоніна Михайлівна Волошина засіяла, немов ниву, голівки дітей житом-пшеницею, аби зростали вони не пустоцвітом, а сповнені зернами міцних знань.

Право подати перший дзвінок нового 2017-2018 навчального року, який сповістив, що навчання почалось надано  учениці ЦЕНТРУ Карині Єрмаковій (3 курс, професія кухар, кондитер).

Опісля всіх запросили на перший урок, який мав чудову назву «Європа – наш цивілізаційний вибір».

То ж, в добру путь у широкий світ знань та професій! Нехай горішок знань вам міцним не буде, хай будуть рідні стіни ЦЕНТРУ. А головне, нехай хороші люди поповнять кадри нашої країни!

Світлана Балак

бібліотекар