Головна / Методична робота / Засідання МК / Засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх дисциплін

Засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх дисциплін

454683513513156
У Федорівському ЦПО відбулося чергове засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх дисциплін у формі відеоконференції на платформі “Zoom”. Колеги обговорили роботу методкомісії за минулий навчальний рік, вирішили організаційні питання.
Наталія Остапчук розповіла про зміни в навчальних програмах, надала рекомендації для роботи в 2022-2023 навчальному році. Викладачка Алла Шепель провела майстер-клас “Використання засобів платформи Moodlе для ефективного дистанційного навчання”.
 В Європі 2/3 закладів освіти використовують саме Moodle. В Україні Moodle практично не має конкурентів. Тобто обрати для впровадження в навчальному закладі саме Moodle – це приблизно те саме, що обрати, як іноземну мову для вивчення, – англійську. Наш навчальний заклад уже третій рік поспіль працює на платформі, викладачі мають напрацювання і надалі вдосконалюють свої навички.
Наталія Остапчук, голова методичної комісії

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

2024-06-23_19-24-10

І кожен фініш – це, по суті, старт

Дорогі діти, за три роки навчання ми здолали чимало викликів і перешкод, ...