Головна / Відео / Тематичний КВК на тему «Правила дорожнього руху»

Тематичний КВК на тему «Правила дорожнього руху»

DSC_0075У ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей» 02 лютого 2017 року викладач спецдисциплін Зелєнцов Юрій Андрійович та майстер виробничого навчання Бабійчук Наталя Олександрівна провели тематичний КВК на тему «Правила дорожнього руху» у групі №64.

Учнів було поділено на три команди «Червоні», «Жовті», «Зелені». Змагання почалося з презентації команд, потім вони повинні виправити помилки у тексті, відповідати на питання в конкурсі «Бліц», на швидкість відповідати на питання карток з правил дорожнього руху, показати знання дорожніх знаків, а також вправлялися в пантомімі.

Найбільша відповідальність у команді покладалась, звичайно на капітанів, якими були Цьопкало Денис, Білоконь Руслан та Жарук Ернест. Найкраще вони проявили себе у конкурсі капітанів, в якому показали бездоганне знання правил дорожнього руху та дорожніх знаків.

Найцікавішим та найвеселішим було «Домашнє завдання», де команди показали смішні випадки із життя учасників дорожнього руху.

А поки журі у складі Зелєнцова А.В., Кугаєнко Р.В., Міляєвої Л.С., Островської В.С. та Павелко В.Ю. підбивали підсумки, учні подивилися фільм про дорожньо-транспортні пригоди в Україні, який справив на них неабияке враження.

В результаті, місця розподілилися таким чином:

  • І місце – команда «Жовтих» капітан Жарук Ернест;
  • ІІ місце – команда «Червоних» капітан Цьопкало Денис;
  • ІІІ місце – команда «Зелених» капітан Білоконь Руслан.

Переможці та учасники КВК отримали пам’ятні сувеніри про рідний навчальний заклад.

Зелєнцова Т.А., старший майстер

DSC_0125

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

IMG-6b9941c7e1691c8beabc784576bd84df-V

Воркшоп «Еконавички в професії»

У період з 18 по 22 березня 2024 року Департаментом освіти і ...