Головна / Виховна робота / За крок до самостійного життя

За крок до самостійного життя

P1080592Бал випускний. Танцюють всі навколо.
Перлини сліз змахну з засмучених очей.
Дитинство безтурботне вже ніколи
Не побіжить в блакитну далечінь.

Вже наших мрій напружені вітрила.
Нас кличе доля, сонця променистий шлях.
Прощайте, вчителі і мати мила,
Прощай дитинство синьокрилий птах.

11.01.2017 року відбулася випускна лінійка у групі №33 , професія «Кухар ; кондитер».

Випускний пройшов у святково прикрашеній залі , де панував святковий та урочистий настрій. На початку свята з вітальним словом виступила заступник  директора з навчально – виховної роботи Кугаєнко Раіса Василівна. Вона побажала випускникам бути гідними людьми нашої держави. Знайти себе в цьому житті. Не зупинятися на досягнутому та досягти вершин успіху.

Не меньше зворушливим був виступ майстра виробничого навчання Нечет Світлани Петрівни

…   Бережіть свою вірність і честь

Те святе, чому ми вас навчили

І щоб кожний, хто зна вас в лице

Міг сказати : – Це добра людина…….

Від імені батьків виступив Троян Василь Васильович, який благословив дітей у самостійне життя та вручив дітям коровай.

P1080596Зі словами подяки виступили випускники та побажали викладачам, майстрам та працівникам ліцею добра, щастя і миру. На завершення їх виступу прозвучала пісня «Желаю»у виконанні учениці І курсу групи №62 професія “Кухар; кондитер” Рісти Софії .

Та найбільш урочистим, хвилюючим та зворушливим став момент вручення дипломів та атестатів. Грамотою за зразкову поведінку та активну участь у житті ліцею було нагороджено Гуцову Анастасію.

Дорогі випускники!

Ваша мрія хай зіркою світить,

Кличуть вдаль вас дороги й шляхи.

Україно! Ось твої діти,

Ти прийми їх в обійми свої!

Майстер в/н Нечет С.П.