Головна / Новини / Ласкаво просимо!!! День відкритих дверей у ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей»

DSC_019827 квітня 2016 року в нашому ліцеї в рамках профорієнтаційної роботи було проведено День відкритих дверей. На це свято були запрошені учні шкіл Пологівського району, відгукнулися на наше запрошення Інженерненська ЗОШ І-ІІІст. та Чубарівська ЗОШ І-ІІІст.

Для наших юних гостей була проведена екскурсія по ліцею, учні переглянули відеофільми про життя ліцею, про заходи, які проводяться у нашому закладі. Дітям було особливо цікаво в гаражах, де вони побачили техніку, на якій навчаються наші учні: трактори, КамАЗ, комбайн, автобус та ін.

Сюрпризом для гостей стала спартакіада між працівниками та учнями ліцею.

До команди працівників під назвою «Шнурки» входили:

• Тимощук Альона Юріївна,
  • Лихвар Олександр Володимирович,
  • Павелко Вікторія Юріївна,
  • Зелєнцова Наталя Володимирівна,
  • Міляєва Лариса Сергіївна,
  • Зелєнцов Юрій Андрійович,
  • Степанюченко Оксана Юріївна,
  • Бабійчук Наталя Олександрівна,
  • Варданян Оксана Анатоліївна,
  • Рева Андрій Леонідович.
Команда учнів називалася «Ну, постривай!» і складалася з:

• Колісніченка Дмитра,
    • Заікіна Дмитра,
    • Рудич Олени,
    • Лапутіна Миколи,
    • Полігузова Володимира,
    • Грицаєнка Миколи,
    • Лихваря Андрія,
    • Шечкова Романа,
    • Дрегваля Владислава,
    • Скрипкіна Ярослава.

Судили цю спартакіаду чесне і незалежне журі у складі:

• Стариковський Василь Петрович – директор Чубарівської ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • Тоцький Віталій Вікторович – вчитель фізкультури Інженерненської ЗОШ І-ІІІст.,
  • Федорчук Тетяна Юріївна – заступник директора з виховної роботи Інженерненської ЗОШ І-ІІІст.,
  • Бортнік Ольга Вікторівна – заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Чубарівський ПАЛ»,
  • Деркач Світлана Миколаївна – голова профспілкового комітету ДНЗ «Чубарівський ПАЛ».

Змагання були насичені цікавими конкурсами, яскравими емоціями та приємними враженнями. Ніхто з суперників не хотів поступатися, боротьба була запеклою та безкомпромісною. Вболівальники не шкодували своїх рук і підтримували  улюблені команди. За підсумками змагань перемогу заслужено отримала команда учнів «Ну, постривай!»

На жаль, свято промайнуло дуже швидко. Гості, сподіваємось, покидали наш ліцей з гарним настроєм. А ми, в свою чергу, завжди раді гостям, раді поділитися своїми успіхами і досягненнями з іншими, адже колектив ліцею на чолі з директором Зелєнцовим Андрієм Володимировичем ніколи не стоїть на місці, завжди прагне розвиватися та рости.

Запрошуємо всіх знову до себе, ми завжди раді гостям. І повірте, наступного разу ми будемо ще кращими. Сподіваємось, що ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей» стане й для когось із сьогоднішніх гостей рідним домом.

DSC_0181                                                                    Павелко В.Ю., викладач