Головна / Звіт директора / Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Активні учасники спортивно-масових заходів у 2020-2021 навчальному році:

Айвазов Роман,  Глущенко Кирило,Жованик Владислав, Прегон Данило, Цьопкало Антон (група №1), Личман Артем, Маслій Кирило, Треба Станіслав (група №2), Бондаренко Владислав, Бурябаш Сергій, Майборода Юрій, Попович Костянтин, Саустьянов Богдан, Челпан Микола, Юзепчук Артем (група №91),  Васильконов  Олексій, Ратушний Микола, Федоров Михайло (група №4),

Бабаш Ілля, Конкін Микита, Кошилка Михайло, Погорілий Богдан, Шингур Владислав (група №81).

Адміністрація центру за активну участь в позаурочних заходах застосовує моральне та матеріальне заохочення у вигляді грамот, солодких призів та премій.

В центрі діє Рада учнівського самоврядування, яке сприяє згуртуванню учнівського колективу, розвитку  громадської думки, більш ефективному входженню здобувачів освіти в доросле життя. В структурі ради діють такі комісії: навчальна,

культурно-масова, спортивно-масова, з питань дисципліни та порядку, прес-центр, голова Ради – Сацька Сніжана (гр.№82), заступник – Саустьянов Богдан. Сацька Сніжана є членом Ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області.

Органом учнівського самоврядування є парламент.

Принцип роботи учнівського самоврядування «Самі вирішили – самі  зробили – самі відповідаємо».

Створюючи систему учнівського самоврядування, ми ставили перед собою такі завдання:

 • забезпечити залучення здобувачів освіти до діяльності колективу, суспільства;
 • зробити мету і завдання виховної роботи особисто значущим для кожного з них;
 • сформувати в здобувачів освіти високі моральні якості, вміння співпрацювати на принципах рівності, гласності, демократизму;
 • сформувати толерантне ставлення до різних світоглядів, політичних доктрин, педагогічних переконань;
 • сформувати почуття патріотизму, національної гідності, поваги до рідної мови;
 • ознайомити учнів із різними демократичними здобутками, особливостями становлення демократії в Україні;

Учнівське самоврядування бере активну участь у організації і проведенні виховних заходів в центрі: народознавче свято до святої Покрови, козацькі розваги, до Дня вчителя, Святого Миколая, 8-го Березня, в благодійних акціях «Милосердя», «За чисте довкілля», тощо.

Навчальний заклад керується інтересами і проблемами здобувачів освіти, стає улюбленим місцем, де вони не лише вчаться, а й живуть повноцінним духовним  життям.

Вся позаурочна робота фіксується у теках відповідного напрямку виховної роботи: «Громадське виховання», «Національно-патріотичне виховання», «Художньо-естетичне виховання, «Морально-етичне виховання»,

«Екологічне виховання», «Превентивно-правове виховання», «Формування  здорового способу життя».

Велику увагу виховній роботі приділяє бібліотекар центру Балак Світлана Вікторівна.

Бібліотека укомплектована навчальною, довідковою, енциклопедичною та художньо-пізнавальною літературою, періодичними виданнями – газетами та журналами.  Проводяться зустрічі з цікавими людьми, літературні вечори, диспути, книжкові огляди та ін. Побували на гостинах у письменника-ювіляра рідного краю Миколи Білая, де відбулася презентація його книги «Тверда пшениця». Здобувачі освіти подарували ювіляру виготовлену власноруч  ювілейну газету з нагоди 70-річчя від дня народження письменника. А сам автор книги подарував для бібліотеки центру три власні збірки.

Бібліотека постійно поповнюється підручниками  нового покоління на українській мові. Щорічно  проводиться підписка на періодичні видання:

 • газети – « Освіта України», «Урядовий кур’єр», « Відкритий урок», місцеві газети;
 • журнали – «Все для вчителя», «Профтехосвіта», предметні журнали,

«Позакласний час».

Організовуються змінні виставки літератури присвячені пам’ятним і знаменним датам, проводяться виховні заходи на різну тематику. У цьогорічному обласному фестивалі «Моральний вчинок» творчою групою «Червоні маки», було створено та подано на конкурс дві творчі роботи національно-патріотичного напряму – буклет Пам’яті «Він не повернувся з бою» (ІІІ –є місце) та відеоролик «Грона Пам’яті» (ІІІ-є місце).   Обидві роботи створені на основі реальних подій, що пов’язані з колишнім випускником навчального закладу Володимиром Вороною, який загинув в афганській війні.

Робота бібліотеки спонукає учнів до глибокого вивчення матеріалу та формуванню у них правової і національної свідомості, виховання громадянина України – носія національних цінностей.

Навчальний заклад має медпункт, який здійснює медичне обслуговування

здобувачів освіти:

 • огляд здобувачів освіти;
 • надання першої медичної допомоги;
 • здійснює санітарно-просвітницьку роботу;

Перед колективом на 2021-2022 навчальний рік поставлено такі виховні завдання:

 1. Продовжувати роботу над проблемною темою: «Створення умов для формування соціальної компетентності та самореалізації особистості, розвитку духовного, інтелектуального та фізичного потенціалу здобувача освіти».
 2. Впроваджувати у навчально-виховний процес Концепцію національно-патріотичного виховання.
 3. Впроваджувати в навчально-виховний процес інноваційні технології, продовжувати роботу над проектними технологіями.
 4. Створювати умови для постійного професійного вдосконалення педагогічних працівників, підвищення їх майстерності, вивчення та впровадження в навчально-виховний процес кращого педагогічного досвіду.
 5. Впроваджувати сучасні методи навчання і виховання у педагогічну практику на основі соціалізації, в контексті подій, що постали перед країною.
 6. Продовжувати роботу з питань виховання громадської свідомості здобувачів освіти, патріотизму, національних традицій, поваги до державних символів України.
 7. Активізувати роботу учнівського самоврядування шляхом залучення до активної участі у позаурочному житті центру.
 8. Забезпечити безумовне виконання всіх норм законодавства із захисту дітей пільгових категорій та інших учасників навчально-виховного процесу.
 9. Продовжувати профілактичну роботу з правового виховання.
 10. Активізувати роботу серед здобувачів освіти з протидії булінгу.

Для покращення профорієнтаційної роботи серед абітурієнтів, в Центрі за участю роботодавців постійно проводяться конкурси професійної майстерності, презентації робітничих професій відповідного профілю.  Систематично в місцеву пресу, соціальні мережі,  сайт закладу освіти надається інформація про проведені заходи освітньо-професійної спрямованості, реклама про прийом на навчання тощо.

Планування роботи закладу освіти, визначення питань щодо розгляду на колегіальному рівні, питання удосконалення освітнього та виховного процесу, питання стабільності роботи колективу визначаються шляхом анкетування, опитування, узагальнення пропозицій, подання побажань тощо.  Систематично здійснюється контроль виконання запланованих рішень.

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

51428175181

Річний звіт директора Андрія Зелєнцова за 2020 рік

У Федорівському центрі професійної освіти відбулися збори трудового колективу, на  яких працівники ...