Головна / Звіт директора / Протокол загальних зборів Федорівського ЦПО

Протокол загальних зборів Федорівського ЦПО

ПРОТОКОЛ № 1   

ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

 ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

 

Дата проведення загальних зборів: 09 лютого 2024 року

Місце проведення загальних зборів: м.Запоріжжя, з використанням застосунку  для проведення відеоконференцій ZООМ.

 

Всього членів колективу: 124 особи

Присутні: 81 особи

Відсутні з поважних причин: 43 особи

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Зелєнцова Андрія Володимировича про свою діяльність за підсумками 2019-

2023 років.

 1. Інші питання.

 

СЛУХАЛИ:

Звіт директора  центру,  в якому Андрій Зелєнцов проаналізував свою діяльність в 2019-2023 роки в контексті роботи структурних підрозділів центру.

Він висвітлив такі теми:

 • Створення умов для стабільної, ефективної діяльності педагогічного та учнівського колективу закладу в умовах воєнного стану.
 • Ефективність та прозорість прийнятих управлінських рішень.
 • Забезпечення належного рівня якості виробничого та виховного процесу.
 • Модернізація наявної матеріально-технічної бази та її оновлення.
 • Соціальний захист та адаптація здобувачів освіти, підготовка їх до дорослого життя.

ВИСТУПИЛИ:

 1. Юлія Бутенко, бухгалтер, яка відмітила результативність навчально – виховного процесу, зростання авторитету центру, людські та моральні якості Андрія Зелєнцова. Подякувала директору за справедливість, чуйність та підтримку. Роботу директора центру оцінила на «задовільно».
 2. Наталія Остапчук, викладач, яка відзначила, що директор центру прикладає багато зусиль для надання якісної освіти здобувачам освіти в нашому навчальному закладі; систематично працює над зміцненням матеріально-технічної бази, підвищенням рівня знань учнів, якості викладання предметів педагогами центру, про що свідчать здобуті результати. Наталія Остапчук вважає, що роботу директора центру слід оцінити на «задовільно».
 3. Олена Мащонок, секретар, яка відзначила продуктивність роботи директора центру протягом навчального року, позитивні тенденції в роботі педагогічного колективу та директора Андрія Зелєнцова, значні здобутки в навчальній, виховній, господарчій роботі. Зазначила, що з року в рік авторитет центру та педагогів не втрачається, а навпаки, підтримується на достатньо високому рівні. Зазначила, що роботу директора центру оцінює на «задовільно».
 4. Раїса Кугаєнко, заступник директора з навчально-виховної роботи відмітила вміння Андрія Володимировича налагоджувати хороші стосунки із всіма учасниками освітнього процесу, знаходити правильні та виважені рішення щодо вирішення питань, пов’язаних із зміцненням матеріально-технічної бази центру та покращення умов проживання учнів у гуртожитку.

Зазначила, що роботу директора центру оцінює на «задовільно». Запропонувала клопотати перед Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації про продовження контракту з директором ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ Андрієм Зелєнцовим.

 1. Ольга Бортнік, заступник директора з навчально-виробничої роботи, голова зборів, яка запропонувала взяти участь у голосуванні, в ході якого оцінити задовільність чи незадовільність діяльності директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ Андрія Зелєнцова та клопотати перед Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації про продовження контракту з директором ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ Андрієм Зелєнцовим.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

“ЗА”                                     –    81 чоловіка

“ПРОТИ”                  –    відсутні

“УТРИМАЛОСЬ”     –    відсутні.

 

ВИРІШИЛИ:

Роботу директора Федорівського центру професійної освіти Андрія Зелєнцова за підсумками 2019 – 2023 років вважати «ЗАДОВІЛЬНОЮ».

Клопотати перед Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації про продовження контракту з директором ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ Андрієм Зелєнцовим.

 

 

Голова зборів                                                                          Ольга БОРТНІК

 

Секретар                                                                                  Олена МАЩОНОК

        

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

IMG-de5390b855e96d5c2face00e2ec6fa2d-V

Звіт директора перед трудовим колективом закладу

26 червня 2023 року директор центру  Андрій ЗЕЛЄНЦОВ звітував перед трудовим колективом ...