Головна / Виховна робота / Учнівське самоврядування / Інтелектуальний батл «Що? Де? Коли?»

Інтелектуальний батл «Що? Де? Коли?»

батл що де колиГорішок знань міцнийце знає кожен

У  справжній грі - не відступать!

Його нам розколоти допоможе

Бажання  все на світі знать!

То ж з нагоди Дня студентів учнівська Президентська Рада запросила на двобій своїх наставників поділитися своїми знаннями та досвідом у грі справжніх інтелектуалів на тему «Моя країна – Україна».

Команду педагогів «Вогники» представляли викладачі та майстри виробничого навчання: Ольга Тимошенко, Лариса Міляєва, Ігор Циганов, Володимир Бодня та капітан команди Григорій Білай.Вогники

Зі сторони студентства зібралася команда «Блискавка» у складі: Віктора Азарова, Максима Сержанського, Максима Мороза, Карини Єрмакової, Надії Оліфан та капітана команди Владислава Літвінова.Блискавка

Звучить традиційна мелодія гри «Що? Де? Коли?» і перший раунд розпочався! З цікавих запитань  гри, які надійшли від працівників галузі освіти, звучали мотиви народознавства, доби козаччини, сьогодення українського народу. Впродовж батлу учні черпали цілющі джерела з народних криниць, дізнавалися нове та сприймали поразки. Із захопленням стрічали гравці чарівну скриньку, яка таїла в собі неординарні завдання.

Гра пройшла весело та змістовно. У запеклій боротьбі перемогу здобула команда Мудрих наставників. Інтелектуальний Приз «Мудра сова» отримали капітани команд «Вогники» – Григорій Володимирович Білай та «Блискавка» – Владислав Літвінов. Переможці отримали в дарунок кулькові ручки, а учні – солодощі.

Горішок знань міцний - це знає кожен У  справжній грі - не відступать! Його нам розколоти допоможе Бажання  все на світі знать! Мабуть, усі погодяться, що знати все – неможливо. Але без ерудиції, вміння логічно мислити, практично використовувати  власні знання, шукати і знаходити необхідну інформацію в сучасному світі, не обійтися. Саме цьому і вчать молодь у Державному навчальному закладі «Чубарівський професійний аграрний ліцей». А найвища нагорода  для вчителя – коли його можуть перевершити власні вихованці. То ж з нагоди Дня студентів учнівська Президентська Рада запросила на двобій своїх наставників поділитися своїми знаннями та досвідом у грі справжніх інтелектуалів на тему…

Голосуємо!

команда «Вогники»
команда «Блискавка»