Головна / Виховна робота / Учнівське самоврядування / Європейський день протидії торгівлі людьми

Європейський день протидії торгівлі людьми

18 жовтня 2024 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області було організовано проведення Інформаційно-інтерактивної відео зустрічі з лідерами учнівського самоврядування до Європейського дня протидії торгівлі людьми. Лідер учнівського самоврядування Федорівського центру професійної освіти Данііл Кір’янов та відповідальна за роботу учнівського самоврядування Світлана Балак долучилися до участі у цьому заході. Ініціатором зустрічі є рада учнівського самоврядування ЗП (ПТ)О Запорізької області, модератором – ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей”, практичний психолог Катерина Подорожко.

Учасники заходу мали можливість взяти участь в інтерактивному квесті та отримати сертифікати. Дякуємо методисту НМЦ ПТО Дар’ї Линник за організацію та проведення відео зустрічі.

Світлана Балак, бібліотекар