Головна / Новини / Зустріч через 50 років

Зустріч через 50 років

DSC_0533

3 вересня 2018 року у Федорівському центрі професійної освіти відбулася зустріч випускників групи №2, які навчалися з 1968 по 1970 рік за професією «Тракторист-водій». На той час навчальний заклад називався «Чубарівське СПТУ №8». Майстром групи був Зелєнцов Володимир Сергійович. Старостою – Мацюця Олексій Васильович. Незважаючи на досить серйозний вік наших випускників, вони виявилися досить енергійними та організованими. Із тридцяти випускників десять з’явилися на зустріч. Приїхали вони із різних районів Запорізької області: Пологівського, Гуляйпільського, Токмацького, Більмацького і навіть Мелітопольського.

Великих зусиль для організації зустрічі та розшуку одногрупників доклав староста групи Мацюця О.В., який і через 50 років не припинив виконувати свої обов’язки. Просто неймовірно, але розшукав він їх і на Далекому Сході Росії, і в Білорусі, і в усіх куточках України.

Отже, зустріч була сповнена приємних спогадів, цікавих розповідей та згадок про тих людей, що були поряд під час навчання.

                                                                     Кугаєнко Р.В.,

                                                                         заступник директора з НВР

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

5817727518845-1

«Вони помирали, щоб жила Україна…»

Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, ...