Головна / Новини / ІІ науково-практична конференція «Україна очима молоді»

ІІ науково-практична конференція «Україна очима молоді»

31

18 квітня 2018 року учениця другого курсу ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» Руденко Вікторія взяла участь у ІІ науково-практичній конференції учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області «Україна очима молоді». У конференції брали участь 32 учні з 23 закладів області. Вікторія виступала у номінації «Літеретура рідного краю».  Для дослідження обрала творчість гуляйпільського письменника-краєзнавця Івана Кушніренка. Бажаємо Вікторії відкривати нові наукові горизонти.

Н.М.Остапчук, викладач української мови та літератури

сертифікат