Головна / Новини / Концерт-привітання до Дня працівників освіти

Концерт-привітання до Дня працівників освіти

xAmARN2KBCo29вересня у Державному навчальному закладі «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» відбувся святковий концерт-привітання для наших педагогів і наставників, присвячений Дню працівників освіти.

Ведучими були учениці 14 групи Позднякова Єлизавета та Корсун Катерина. На святі, своїми талантами та піснями порадували учні групи №77- Негрій Яків, 34- Смірнова Юлія  і Тхоровська Анастасія.

Заключним акордом концерту було вітання від музичного керівника Рябова Юрія Івановича.