Головна / Новини / Зустріч з роботодавцями

Зустріч з роботодавцями

DSC_017711 червня відбулася зустріч наших здобувачів освіти з представниками агрохолдингу INTER EDINSTVO, які запропонували майбутнім випускникам можливість проходження практики на їхніх підприємствах з подальшим працевлаштуванням.

Агрохолдитг має замкнений цикл виробництва, тому потребує спеціалістів багатьох професій: від трактористів для роботи на полях та вирощування кормів для тварин до бухгалтерів, які зможуть навчитися на підприємстві вести облік та звітність, а також проводити різноманітні розрахунки, адже агрохолдинг дійсно велике підприємство з розгалудженою мережею підприємств в Запорізькій, Дніпропетровській, Полтавській та Хмельницькій областях, на яких працює понад 2500 людей.

Роботодавці запропонували майбутнім можливим працівникам пристойну зарплату, можливість професійного та кар’єрного росту, можливість переорієнтації та зміни напрямку діяльності.

FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

20 років

20 років на посаді керівника навчального закладу…

КЛОПІТКА ПРАЦЯ ЗАВДОВЖКИ В 20 РОКІВ